A, A1, A2 motorkerékpár kategóriás jogosítvány
C Tehergépkocsi jogosítvány
C+E Nehézpótkocsi jogosítvány

ÜDVÖZLÖM ÖNÖKET, SZIASZTOK!

Hara Zsolt vagyok, a NEBULÓ autósiskola iskolavezetője.

Az autós iskola Pécs központjában a Citrom utcában található.

1992 óta foglalkozom a gépjárművezetők képzésével, 30 éve "vezetem" a diákjaimat a sikeres jogosítvány megszerzéséhez. Autós és motoros iskolánkat ajánljuk MINDENKINEK, akik jó hangulatú kellemes környezetben, modern felszereltségű helyiségben, magas szakmai képzettségű oktatókkal szeretnék az autózás-motorozás fortélyait könnyen elsajátítani. Az autóvezetés nálunk gyerekjáték.

Autósiskolánkban jelentkezhet

tanfolyamainkra.

NEBULÓ AHOL ELSŐ A TANULÓ

Pécs autósiskola, motoros iskola képgaléria megtekinthető itt.

Jogosítvány feltételeiről részletesen itt olvashat.

ONLINE KRESZ-TESZT

Iskolánkban Pécsett egyedülállóan online teszt írást biztosítunk a jogsi megszerzésének megkönnyítéséhez. Autóiskolánk minden tanulójának az elméleti oktatás ideje alatt korlátlan tesztelési lehetőséget ad, így a jogosítvány megszerzése nálunk könnyedén megvalósítható. Otthon nyugodt körülmények között szeretne gyakorolni?? Megteheti! A gyakorlást bárhol, bármikor elvégezheti, ahol internet elérhetőség van.

Ha részt vesz a foglalkozásokon, tanul, gyakorol nem érheti meglepetés, a siker garantált, akár motoros jogsi, akár B jogosítványról van szó.

VEZETŐI ENGEDÉLY

A vezetői engedély megszerzéséhez szükséges a kresz oktatás. Amennyiben B jogosítvány vagy A kategória jogosítvány (motor jogsi) már rendelkezésünkre áll, a tananyag könnyebben elsajátítható.

Születésnapra, névnapra, ballagásra, netán házassági évfordulóra, vagy egyéb meglepetésnek válassza a NEBULÓ AJÁNDÉK-UTALVÁNYUNKAT. Az ajándékutalvány értékét Ön határozhatja meg, így biztosan nagy örömet fog okozni az éppen ballagó gyermekének, férjének, feleségének, barátjának. Az utalvány részleteiről érdeklődjön irodánkban!

JELENTKEZZ TANFOLYAMUNKRA