Elméleti képzések

Az elméleti képzés iskolánk korszerűen felszerelt, minden igényt kielégítő tantermében folyik. A krétapor nálunk már a múlt! Multimédiás oktatásunk projektoros kivetítéssel történik a KAV által jóváhagyott programmal. Az oktató magyarázatával együtt így színesebb, érdekesebb a tananyag.

Tantermünk klimatizált, így biztosan nem fog "izzadni" tanulás alatt.

Természetesen nem elég az órákon részt venni, tanulni is kell! Ehhez a tankönyvet és a tesztkönyvet megvásárolhatja vagy bérelheti.

Iskolánk minden tanulójának az elméleti oktatás ideje alatt korlátlan INGYENES tesztelési lehetőséget biztosít. Otthon nyugodt körülmények között szeretne gyakorolni? Megteheti! A gyakorlást bárhol, bármikor elvégezheti, ahol internet elérhetőség van.

Ha részt vesz a foglalkozásokon, tanul, gyakorol nem érheti meglepetés, a siker garantált!

Az elméleti képzés tantárgyai és óraszámai:

• Közlekedési ismeretek: 18 óra
  • Szerkezeti és üzemeltetési ismeretek: 4 óra
  • A járművezetés elmélete: 6 óra
  • Az elméleti órák időtartama 45 perc.